Události z roku 2015

 • Prosinec13.

  Další titul DVM ve stanici

  Moje láska SC MystiCat´s Silver Che Gevara*RU úspěšně po několika letech dokončil titul DVM !!! Nyní je již nedílnou součástí jeho jména a já jsem velmi hrdá, je to DISTINGUISHED VARIETY MERIT, zasloužilý vítěz v barvě, je druhým v naší CHS.

 • Prosinec01.

  Plánované vrhy

  Očekáváme dva vrhy koťátek, po velmi dlouhé době od Baccarky a svá první koťátka čeka Narnia. Koťátka by se měla narodit ke konci letošního roku v odstupu pár dní. Více informací později.

 • Září03.

  Yaffa kastrátkou

  IC Gryffindors Silver Yaffa*DE ukončila svoji chovnou éru a nyní je již spokojenou kastrátkou.

 • Září01.

  Shrnutí roku

  Máme za sebou mnoho výstav s výbornými výsledky, několik vítězství v barvě BIV, několik absolutních vítězství BEST IN SHOW, všechna hodnocení najdete ve výstavní tabulce jednotlivých koček. Na podzim/zimu plánujeme koťátka, více informací později.

 • Březen26.

  Cena za NW

  S odstupem několika měsíců nastal den D a my si slavnostně převzali honosný pohár za vítěze NATIONAL WINNER 2014.
  Slovy se nedá vyjádřit jak náročný rok je za námi, NW´14 SC Copy by Gucci of British Edition*CZ je naším odchovem, úspěšným výstavním kocourem a miláčkem celé rodiny. V budoucnu plánujeme stejné spojení rodiců jako vrh "C".

 • Březen07.

  Vyšetření

  Udělali jsme si výlet na Moravu k panu doktorovi MVDr. P. Scheerovi Ph. D. s Che Gevarou, Baccarou a Yaffou na sonografické vyšetření srdcí a ledvin. U všech se jedná o opakované vyšetření, u Yaffy a Che Gevary už čtvrté vyšetření. Všichni tři mají poslední vyšetření srdíčka beze změny a ledviny bez známek cyst. Sonografické vyšetření ledvin je u nás pouze preventivní doplněk, protože všechny naše chovné kočky a kocoury testujeme na PKD ledvin i genetickým DNA testem. SONOGRAFICKÉ VYŠETŘENÍ SRDCE A LEDVIN JE U VŠECH TŘÍ V NORMÁLU - TEDY HCM + PKD NEGATIVNÍ !!!

 • Březen01.

  Narozeniny

  Blahopřejeme našim odchovaným "koťátkům" z vrhu "C" ke 2. narozeninám! Copy by Gucci, který s námi zůstal doma posílá pozdrav všem sourozencům i jejich rodinám. Charismatic Look, Cute Tabby Guy, Charming Lady, Czech Star, Challenge for You a Chance for Me... gratuluji vám všem a přeji i nadále pevné zdraví, pohodu a mnoho spokojených let. Všem majitelům vrhu "C" mockrát děkuji za pravidelné zprávy a především za péči, kterou Céčkům věnují.
  Datum 01.03. je pro nás velmi symbolické, ve stejný den v roce 2011 byl uznán v mezinárodní FIFe organizaci název naší chovatelské stanice British Edition*CZ. Slavíme tedy 4. narozeniny :-)

 • Únor26.

  Vrh E je na světě

  Vítáme další početný vrh "E" , který se narodil v neděli 22.února ze spojení rodičů SC Guessy Allergo*CZ & GIC MystiCat´s Silver Che Gevara*RU. Narodilo se nám šest koťátek, stříbřitá i zlatá, všechna s mramorovanou kresbou, holčičky i chlapečkové. Tabulka jednotlivých koťátek i s jejich jmény později, v sekci koťata. Pro více informací nás kontaktujte prosím telefonicky nebo emailem.

 • Únor16.

  První výstava v tomto roce

  Vrátili jsme se z první letošní výstavy v Čr se dvěma pohárky za vítězství s kocourkem NW SC Copy by Gucci of British Edition*CZ, který po oba dny se stal vítězným kocourem výstavy! Ještě se po celý víkend stal vítězem BIV - Best in Variety, nejlepším mramoráčkem výstavy! GIC MystiCat´s Silver Che Gevara*RU po oba dny získal certifikáty CACS a dohání svého syna do výstavní třídy 1, do třídy nejvyšší!SC Magic Tabby´s Silver Baccara*DE DVM získala opět čestnou cenu HP a nominaci mezi nejlepší kočky výstavy do BIS. Dvě momentky z výstavy, u druhé fotky je vidět co si Gucci o výstavách myslí... :-)

 • Leden26.

  Plánovaný vrh

  Všechna naše koťátka z vrhu D jsou rezervována. Další plánujeme na únor 2015 ze spojení rodičů...

 • Leden24.

  Výstava v zahraničí

  První letošní výstava se nám povedla! Kvůli zahraničním certifikátům jsme museli vyjet na výstavu do zahraničí, vydali jsme se do rakouské Vídně. Po dlouhé době byl vystavován GIC MystiCat´s Silver Che Gevara*RU a získal další CACS, Copy by Gucci čestnou cenu Price of Honour /HP/ a Baccarka také HP a BEST IN VARIETY ADULT /BIV/ mezi mnoha krásnými dospělými mramoráčky. Rok 2015 nezačal výstavně špatně... :-)

 • Leden07.

  Vrh D

  Všechna koťátka z vrhu "D" jsou po prvním očkování, mají vydané průkazy původu, čekají na ně jejich nové rodiny a jsou tedy rezervovaná. Kocourek Deluxe Boy of British Edition*CZ není nyní nabízen, je ve stavu "opce" a čekáme na jeho budoucí vývoj.

 • Leden05.

  Vítěz

  S OBROVSKOU HRDOSTÍ PŘEDSTAVUJEME NOVÉHO NATIONAL WINNER 2014

  Jaký byl rok 2014 ? Naprosto fantastický! Našemu tabby týmu ve složení Copy by Gucci & Baccara & Big Silver Boy & Narnia & Guessy & Che Gevara se podařilo dokončit několik titulů až po ty nejvyšší SC a DVM. Společně nasbírali 72 nominací do Best in Show, z toho jich 48 proměnili ve vítězství, několikrát se stali vítězi celé kategorie III a BEST OF BEST III z celé výstavy, 35krát se stali vítězi barevné variety BIV TOTAL včetně světové výstavy, kde se nám zadařilo nad očekávání. SC Copy by Gucci of British Edition*CZ se stal absolutním a jasným vítězem NATIONAL WINNER 2014 v konkurenci 99ti chovných zvířat v kategorii III krátkoststých plemen. Jeho maminka SC Magic Tabby´s Silver Baccara*DE DVM se stala vítězkou mezi kočkami, avšak zůstala na druhém místě za Guccim v celkovém součtu bodů. Kastrovaný kocourek GIP Big Silver Boy of British Edition*CZ získal krásné druhé místo v soutěži NW, v kategorii kastrátů. ANO, výstavně kategorie III krátkosrstých plemen patřila britským mramorovaným kočkám, poprvé v historii soutěže !!! K úplné radosti se nám ke konci roku narodila po dlouhé době vytoužená koťátka, první po Copy by Guccim. Těšíme se, jak porostou a na nástupce výstavní kariéry otce... ve výstavní sezoně 2015 brzy na viděnou :-)
  Největší poděkování od srdce patří panu Járovi Kučerovi, mému osobnímu stewardovi, který se mnou a všemi kočkami prošel celý rok na všech výstavách v Čr i zahraničí! "Vyjet" titul NW není sranda... je to nesmírně náročné pro všechny zúčastněné! Děkuji, však Ty víš... ♥

ROK 2014

© British Edition,CZ | All rights reserved